Openbare Basisschool de Grundel uitgelicht

  • 4113.png
Openbare basisschool De Grundel Onze school is een openbare basisschool in de wijk de Gondel. Kinderen in de leeftijd vanaf vier tot rond de twaalf jaar zijn welkom op onze school, ongeacht hun godsdienst, levensbeschouwing, etnische afkomst of sociale achtergrond. De Grundel is een school met op dit moment ongeveer 160 leerlingen verdeeld over 7 groepen. De leerlingen uit de verschillende groepen kennen elkaar goed en er is veel onderling contact tussen de leerlingen uit de diverse groepen. Het begrip “onze school” is daarom op de Grundel sterk aanwezig. Als team van de openbare basisschool De Grundel vinden wij een goed en open contact met de ouders erg belangrijk. Ten eerste omdat ouders deskundig zijn in het kennen van hun kind, onze leerling. Ten tweede hebben wij hulp van ouders nodig om voor de leerlingen een aantal extra’s mogelijk te maken. Wij zullen ons de komende jaren nog meer gaan richten op de samenwerking met ouders. Natuurlijk werken wij voortdurend aan de verbetering van de onderwijskwaliteit op onze school. Het is ons streven dat alle kinderen terecht komen op die plek in het voortgezet onderwijs die het beste aansluit bij zijn of haar capaciteiten.
beoordeel bedrijf
★★★★
4 stemmen

bedrijfsgegevens

adres
Gondel 22-17, 8243 CA
telefoon
0320-222422
e-mail
kaart