Tandartsenpraktijk Hoeben uitgelicht

U kunt rekenen op de deskundigheid en ervaring van onze tandartspraktijk Hoeben. Onze praktijk bestaat sinds 1979. Elk lid van ons team heeft specifieke taken. Tandartsenpraktijk Hoeben verricht de meest voorkomende behandelingen zelf.  In onze praktijk staat aandacht voor uw gebit voorop. Daarom besteden we veel aandacht aan de kwaliteit van onze praktijk en ons team. Vakkundige behandelingen staan voorop. Een prettige en ontspannen sfeer vinden we minstens zo belangrijk. Dat ziet u ook terug in onze wachtkamer. U vindt er o.a. recente tijdschriften, informatiebrochures en een beeldscherm. Onze website biedt u informatie over onze tandartspraktijk in Heemskerk, zoals openingstijden (we zijn namelijks ook 's avonds geopend) en de verschillende aspecten van de behandeling.  En u vindt direct antwoord op vragen over de mondgezondheid. Van tandenpoetsen tot de inhoud van de diverse behandelingen, zoals vullingen, zenuwbehandelingen, tandvleesbehandelingen, kaakchirurgie, implantologie, kronen, bleken, enz.. 
beoordeel bedrijf
★★★★
4 stemmen

bedrijfsgegevens

adres
Jan Ligthartstraat 69, , 1964 HA
telefoon
0251-222091
fax
0251-215277
e-mail
kaart