OBS de Vlinder uitgelicht

  • 4245.png
De Vlinder gaat voor sfeer en kwaliteit. Met “De Vlinder” is een naam gekozen die goed in het gehoor ligt en die bovendien voor onze kinderen een meer dan vertrouwde klank heeft. Daarnaast is “De Vlinder” een naam die nieuwe kansen, ontwikkelingsmogelijkheden en profilering biedt aan onze school. Wanneer kinderen op vierjarige leeftijd hun eerste stappen in de basisschool zetten, hebben zij vooral behoefte aan een beschermde omgeving. Onze school biedt zo’n omgeving. De vorm van het gebouw is als een sluitende cocon, die onze kinderen als het ware als een beschermde deken om zich heen kunnen slaan.
Na acht jaar basisonderwijs komt voor de leerlingen dan het moment van de overstap naar het voortgezet onderwijs. De cocon begint te knellen, het kind vliegt uit.
Onze school wil bij alle nieuwe ontwikkelingen de basis leggen in de cocon, zodat de leerling later met een vertrouwd gevoel en in alle schakeringen en mogelijkheden kan uitvliegen.
beoordeel bedrijf
★★★★
4 stemmen

bedrijfsgegevens

adres
Jan Westerlaan 3, , 9561 GN
telefoon
0599-583477
e-mail
kaart